INTER CLINIC - o nás

Email Print

Plastická chirurgie Praha

Klinika plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC Praha-Radotín zahájila provoz v roce 1993. Hlavní specializací této kliniky plastické a vlasové chirurgie byla od samého začátku transplantace vlasů, proto je v České republice právem vnímána jako průkopníkem tohoto zákroku. O 5 let později, v roce 1998, se úspěšně rozvíjející klinika rozšířila o kompletní nabídku plastické chirurgie.

Plastická chirurgie Praha

Klinika plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC nabízí vše, co náročný klient očekává: zkušené chirurgické týmy, moderní operační sály, příjemný personál a kvalitní zázemí. Jsme si vědomi citlivosti zákroků, které naši klienti na naší klinice podstupují, a proto každý z našich zaměstnanců zachovává maximální diskrétnost. Na našich stránkách tedy nenajdete reklamní fotografie známých osobností, ačkoliv ty jsou u nás častými klienty. Respektujeme jejich soukromí a stavíme je nad naše obchodní zájmy.

Plastická chirurgie Praha s 20letou tradicí

Naše klinika plastické a vlasové chirurgie patří mezi nejstarší v České republice. Naším zájmem je dlouhodobé působení na trhu a kvalitní renomé. Naším cílem je spokojený klient, který naše služby plastické chirurgie rád doporučí. To vše nás zavazuje k poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Jako jedna z mála klinik plastické a estetické chirurgie nabízíme bezplatnou úvodní konzultaci. Chceme, aby každý klient měl možnost nezávazné konzultace, kdy se může o kvalitě našich služeb sám přesvědčit.

Těšíme se na shledání s vámi v INTER CLINIC Praha – Radotín.

INTER CLINIC - o násINTER CLINIC - o násINTER CLINIC - o násINTER CLINIC - o násINTER CLINIC - o násINTER CLINIC - o násINTER CLINIC - o násINTER CLINIC - o nás