Plastická klinika - zkrášluje a pomáhá

Napsal  INTER CLINIC

Chcete si nechat upravit tvar a velikost vašeho nosu? Zvětšit prsa? Odstranit kožní nadbytek z víček? Vyplnit vrásky? Dříve by se to zdálo jako nesplnitelný sen, dnes je to ale velmi jednoduché. Plastická klinika INTER CLINIC vám nabízí to všechno a ještě víc. Můžete si nechat upravit i odstávající ušní boltce, vytáhnout obočí, odsát tukové polštářky (liposukce), vyplnit rty,…prakticky na co si vzpomenete! Problém by mohl nastat v ceně- pohybují se v řádu několika tisíců, při větších nebo složitějších zákrocích i desítek.

 

Plastická chirurgie - nespočet zákroků

Existuje mnoho technik a druhů zákroků plastické chirurgie, které mají další podtypy. Ale jednoduše bychom ji mohli rozdělit na liposukci, zákroky na kůži, zákroky na obličeji a hlavě, úprava prsou, intimní operace, tělo, bariatrické zákroky a estetická stomatologie. Samozřejmě můžete najít i trochu lišící se rozdělení, jde také o to, co dané chirurgické středisko nabízí… INTER CLINIC nyní nabízí i chirurgii ruky. Trápí vás karpální tunel? Zavolejte!

Nejžádanější je plastika prsou

Teď vás seznámíme trochu blíže s dnes asi nejoblíbenějším a hlavně nejprodiskutovanějším typem zákroku u žen a to je plastika prsou. Cílem operace je zvětšit prsa tak, aby kromě většího objemu získaly i kosmeticky vyhovující tvar. Používá se prsní protéza, což je okrouhlý, oválný nebo kapkovitý měchýř ze silikonového polymeru. Před operací musí proběhnout potřebná vyšetření lékařem (anesteziologem), který mimo jiné zhotoví zdravotnickou fotodokumentaci a orientační nákresy na kůži operačního pole. Po operaci musí většinu prvních dnů pacientka trávit na lůžku a ke zmírnění bolestí jsou podávány příslušné léky. Takže s pooperačními bolestmi musíte určitě počítat. V prvních dnech po operaci budou probíhat volné rehabilitace a převazy. Při propouštění do domácnosti bude pacientka srozumitelně informována o vhodném životním režimu, termínu dalších kontrol a převazů a budou doporučena vhodná analgetika. Do běžného životního režimu se pacientka vrátí až tak po 2 měsících, takže počítejte s jistými komplikacemi a možnými bolestmi. Ale s pomocí doktorů vše bez problémů zvládnete…

Pokud se tedy rozhodnete pro jakoukoliv plastickou operaci, je po zákroku důležité nadále dodržovat správný životní styl, vyhýbat se prudkým nárazům (a to hlavně v případě plastiky prsou), chodit na pravidelné kontroly, poslouchat pokyny doktorů,… a vše by mělo být v pořádku...

Související položky (podle značky)

 • Plastická chirurgie - zákroky

  Plastická chirurgie se řadí do lékařského odvětví a zabývá se modelováním, zdokonalováním a obnovou různých částí těla. V případě, že jsme utrpěli úraz, prodělali nemoc nebo se narodili s deformitou, pomůže nám rekonstrukční chirurgie. Vylepšením vzhledu kvůli deformitám, nesouměrnosti a velikosti určité části těla se zabývá kosmetická chirurgie.

 • Plastická chirurgie láká hlavně ženy

  Plastická chirurgie zažívá nový rozmach. Spektrum nabízených zákroků se stále rozšiřuje a úprava nebo oprava jakékoliv části těla již není problém. Mezi nejčastěji prováděné zákroky současné doby patří plastika prsů a liposukce.

 • Plastika? Nejde o rozmar!

  Spousta lidí dnes není spokojeno se svým vzhledem. S vývojem civilizace se totiž kladou na vzhled čím dál vyšší nároky. V médiích se neustále objevují vyzáblé modelky s velkým silikonovým poprsím a upravenými obličeji. Mnoho žen pak má pocit, že nemají-li prsa velikosti čtyři, zcela ploché bříško a obličej ala modelka, nejsou atraktivní a přitažlivé. Samozřejmě toto je velmi zavádějící, protože většina rozumných lidí dává přednost přirozené kráse a spoustě mužů se nelíbí ženy, které si prošly několika plastickými operacemi, aby vypadaly lépe. Tento trend s názvem plastická chirurgie je však čím dál více rozšířenější.

 • Exkurz do historie plastické chirurgie

  Nikdo z nás nejsme dokonalí. Někomu to nevadí a naučí se s tím žít, ale pak jsou tu lidé, kteří se chtějí trochu vzepřít přírodě a chtějí na sobě něco změnit. Někdy jen trochu, jindy hodně.  Řeč je o plastické chirurgii.

 • Zmenšení prsou - lze i na pojišťovnu

  Zmenšení prsou je v poslední době docela často společensky diskutované téma. Jedná se o stav, který se může rozvíjet již od puberty, nebo může být následkem kojení čí velkého váhového přírůstku. Tato operace se provádí především u žen, ale jak se můžete dočíst poměrně často na internetu, tak i u mužů (zde se jedná o onemocnění zvané gynekomastie).